Panem et circenses

28. prosince 2014 v 14:14 | Ronnie |  Slova úvodem

Zdravím všechny fanoušky Hunger Games, kteří zavítali na tyto stránky. Pro ty z vás, které zajímá název těchto stránek je to Panem et circenses neboli po našem Chléb a hry. Svým způsobem hlavní motto Hunger games, pod touto záštitou celá reality show vzikla. Snad se Vám to nebude špatně pamatovat ;)

Na úvod bych ráda řekla, že se nejedná o tradiční fan made stránku, kde se budou objevovat novinky z natáčení nových dílů, promo fotek a tak podobně. Nevylučuji, že se to tu občas objeví, ale není to jejich hlavní smysl.
O čem tedy tenhle blog bude? Samozřejmě o Hunger Games, ale z jiného pohledu. Vzhledem k tomu, že jsou psané v ich-formě není kladen takový důraz na ostatní postavy a hlavně - kde nebyla Katniss, víme o příběhu jen velice málo. Proto jsem se rozhodla 'přepsat' naše oblíbené knihy z pohledu, který všechny zajímá asi nejvíc a to z Peetova. Kdo byl, než se ocitl v aréně? Jak bral celý románek v prvních Hladových hrách a jak se mu vůbec povedlo chránit Katniss? I mě samotnou to vždy zajímalo a nakonec mi nezbylo nic jiného, než si prostě ten příběh domyslet a sepsat.
Doufám tedy, že pro ty z vás, kteří budou mít zájem přečíst si něco málo z tohoto 'pokusu', bude radost číst starý příběh s trošku jiným pohledem na věc.

A tak vám přeji Šťastné hladové hry a ať vás pořád doprovází štěstěna!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama